לימודי רפואה בבולגריה: המכינה לרפואה של תל אביב מדיקל קולג' תוביל אתכם להצלחה בבחינות הקבלה ובשנת  הלימודים הראשונה בתואר

לימודים ברמה גבוהה, במוסדות חינוך ותיקים ומוערכים, במדינה בלקנית עם הכנסת אורחים חמה, תשתיות כלכליות מפותחות, סצנת תיירות תוססת – כל אלה ועוד יוכלו להיות חלק מחוויית הלימודים שלכם אם תבחרו ללמוד בבולגריה.

בבולגריה יש 4 אוניברסיטאות שבהן תוכלו ללמוד. תוכלו לבחור באחת מהן ללימודי הרפואה באנגלית בבולגריה, בידיעה שתקבלו לימודים ברמה גבוהה ובמוסדות חינוך מוערכים ומוכרים.

גם סטודנטים מארה"ב, בריטניה, קנדה ואוסטרליה מגיעים לבתי הספר לרפואה בבולגריה ללימודי רפואה כללית ורפואת שיניים, מבלי להתפשר על איכות המתקנים והציוד, או על תקופת המתנה ממושכת לפני תחילת הלימודים באוניברסיטה שבחרו. הקורסים ללימודי רפואה בבולגריה מוכרים בכל רחבי האיחוד האירופי.

כיום, רופאים בולגרים מוכרים ופועלים ברחבי העולם. שכר לימוד נמוך ועלות מחיה, יחד עם הכשרה בידי צוות מקצועי ומיומן, הופכים את לימודי הרפואה בבולגריה לבחירה אטרקטיבית.

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה בבולגריה כבר השנה?

אנו כאן כדי לעזור לך להתחיל את התואר ברפואה באוניברסיטה המתאימה ביותר עבורך בבולגריה, להכין אותך לבחינות הקבלה, ולהפוך את הליך הכניסה לפשוט ככל האפשר.

במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו מבטיחים את קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות באירופה , לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

המטרה העיקרית שלנו היא לקדם את ההצלחה האקדמית שלך .

גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!

תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם.

אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שלבי ההרשמה לאוניברסיטאות, ולהבטיח את מקומך ללמוד את התואר באנגלית ברפואה או רפואת שיניים בבולגריה ולחיות בעיר תוססת ומרתקת.

אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ אישית ללא עלות , או בקרו בעמוד שאלות נפוצות

תוכלו למצוא קורסים באנגלית ברפואה באוניברסיטאות הבאות:

 • אוניברסיטת סופיה
 • אוניברסיטת פלובדיב
 • האוניברסיטה הרפואית של ורנה
 • האוניברסיטה הרפואית של פלבן

לחיות וללמוד בבולגריהבולגריה ממוקמת במזרח אירופה באזור הבלקן וסביבה רומניה, יוון, טורקיה, מקדוניה, סרביה והים השחור.  מאז הצטרפה לאיחוד האירופי, החלה התפתחות חיובית של המדינה, בקנה מידה רחב, ממנה נהנים כיום

כ -7.2 מיליון תושביה.

המדינה הבלקנית, בנוסף על היותה מתויירת, הפכה כבר מזמן ליעד  מבוקש גם ללימודים.

האוניברסיטאות מאובזרות היטב ומותאמות לסטודנטים מרחבי העולם ובתי הספר לרפואה של בולגריה נהנים ממוניטין בינלאומי. עם הצטרפותה לאיחוד האירופי, גדל משמעותית זרם הסטודנטים, שהגיעו מרחבי העולם ללימודי רפואה בבולגריה בזכות תכניות לימודים איכותיות, עלויות מחיה נמוכות ואיכות חיים גבוהה, מה שהופך אותה מאוד אטרקטיבית עבור מטיילים וסטודנטים כאחד. התושבים דוברי אנגלית, הערים בטוחות ונוחות ומלאות בפעילויות פנאי, בילויים וטבע.

תוכלו לשכור דירה, או להתגורר במעונות הסטודנטים של האוניברסיטה שתבחרו. בסך הכל, עלויות המחייה בבולגריה עומדות על ממוצע של כ- 800 יורו לחודש – מה שיכול כמובן להשתנות מעיר לעיר ובהתאם לרמת החיים שתבחרו.

בבולגריה קימות יותר מ-15 קהילות יהודיות  בערים השונות. בכל  אחת מהערים קיים מרכז קהילתי, או בית חב"ד. אלה מפעילים מוסדות שונים כמו בתי כנסת, מסעדות כשרות ועוד. בנוסף על הקהילות היהודיות הפזורות ברחבי המדינה והתיירים הישראלים הרבים, יש בבולגריה גם קהילה ישראלית לא קטנה, בדומה למדינות מערביות אחרות.

על בולגריה בקצרה

 • עלויות מחיה נמוכות
 • רמת לימודים גבוהה במוסדות ותיקים ומוערכים
 • אפשרויות בחירה בין 4 אוניברסיטאות שונות ברחבי המדינה
 • קהילות יהודיות וישראליות מבוססות בערים השונות
 • חופי ים ושמורות טבע לצד ערים מתויירות ותוססות
לימודי רפואה בבולגריה בשפה האנגלית מוצעים באוניברסיטאות הבאות:
 • לימודי רפואה באוניברסיטת וארנה
 • לימודי רפואה באוניברסיטת פלובדיב
 • לימודי רפואה באוניברסיטת פלבן
 • לימודי רפואה באוניברסיטת סופיה

רקע לימודי מדעי קודם בביולוגיה וכימיה

מבחן קבלה בביולוגיה וכימיה

 • אנו ממליצים על המכינה לרפואה בחו"ל שלנו, לצורך הכנה למבחני הקבלה ולהכנה לקראת לימודי רפואה באנגלית באוניברסיטאות בבולגריה. לקריאה נוספת על ההכנה למבחני הקבלה ועל המכינה שלנו, לחצו כאן