לימודי רפואה בבולגריה: המכינה לרפואה של תל אביב מדיקל קולג' תוביל אתכם להצלחה בבחינות הקבלה ובשנת  הלימודים הראשונה בתואר

לימודים ברמה גבוהה, במוסדות חינוך ותיקים ומוערכים, במדינה בלקנית עם הכנסת אורחים חמה, תשתיות כלכליות מפותחות, סצנת תיירות תוססת – כל אלה ועוד יוכלו להיות חלק מחוויית הלימודים שלכם אם תבחרו ללמוד בבולגריה.

בבולגריה יש 4 אוניברסיטאות שבהן תוכלו ללמוד. תוכלו לבחור באחת מהן ללימודי הרפואה באנגלית בבולגריה, בידיעה שתקבלו לימודים ברמה גבוהה ובמוסדות חינוך מוערכים ומוכרים.

גם סטודנטים מארה"ב, בריטניה, קנדה ואוסטרליה מגיעים לבתי הספר לרפואה בבולגריה ללימודי רפואה כללית ורפואת שיניים, מבלי להתפשר על איכות המתקנים והציוד, או על תקופת המתנה ממושכת לפני תחילת הלימודים באוניברסיטה שבחרו. הקורסים ללימודי רפואה בבולגריה מוכרים בכל רחבי האיחוד האירופי.

כיום, רופאים בולגרים מוכרים ופועלים ברחבי העולם. שכר לימוד נמוך ועלות מחיה, יחד עם הכשרה בידי צוות מקצועי ומיומן, הופכים את לימודי הרפואה בבולגריה לבחירה אטרקטיבית.

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה בבולגריה כבר השנה?

במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו מבטיחים את קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות באירופה , לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!

תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם.

אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות נוספות ?  בקרו בעמוד שאלות נפוצות

על בולגריה בקצרה

  • עלויות מחיה נמוכות
  • רמת לימודים גבוהה במוסדות ותיקים ומוערכים
  • אפשרויות בחירה בין 4 אוניברסיטאות שונות ברחבי המדינה
  • קהילות יהודיות וישראליות מבוססות בערים השונות
  • חופי ים ושמורות טבע לצד ערים מתויירות ותוססות