אודות המכללה

תל אביב מדיקל קולג׳, המכללה המועדפת והמקצועית בישראל מבין המכינות ללימודי רפואה בחו״ל מאז 2012. המכללה ממוקמת במרכז תל אביב ושייכת לרשת הבינלאומית המובילה, Overseas Medical Education. בזכות רמת הלימודים הגבוהה, השתלבו עד היום בהצלחה מעל ל 1000 בוגרי תל אביב מדיקל קולג׳, בכ-40 אוניברסיטאות ברחבי אירופה.

המכללה פועלת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות אירופיות מובילות בתחומי רפואה הכללית, רפואת שיניים, ווטרינריה, רוקחות ופיזיותרפיה.

תכנית המכינה לרפואה בחו"ל של מכללת תל אביב מדיקל קולג׳ הומלצה ומומלצת על ידי אוניברסיטאות לרפואה באירופה, ורבים מבוגרי התכנית לומדים כיום באוניברסיטאות בכירות ביניהן אוניברסיטת וורשה בפולין, צ'ארלס בצ'כיה, אוניברסיטת קאונס בליטא, אוניברסיטת סמלוויס בבודפשט ואוניברסיטאות נוספות באיטליה, צ'כיה, סלובקיה, קרואטיה, בולגריה, גרמניה ואוסטריה. המכללה זוכה לשמה הטוב בזכות הקפדה על סטנדרטים גבוהים בכל היבט אפשרי.

תכנית הלימוד המקיפה ביותר בישראל נמשכת לאורך כ 5 חודשים ומקבילה מבחינת היקף החומר הנלמד ורמת התכנים, לסמסטר א׳ בשנה הראשונה ללימודי רפואה באוניברסיטאות לרפואה בחו״ל. תכנית הלימוד הייחודית הינה בינלאומית והיא היחידה בישראל המעניקה קרוב ל 400 שעות לימוד אקדמיות עם מרצים מקצועיים ומנוסים בתחומם, המלמדים ומתרגלים את תחומם במקביל באוניברסיטאות ומכללות בארץ ובעולם. הלימודים במכינה מתקיימים במרכז תל אביב ומוכרים למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים.

כיתות לימוד אינטימיות , מאפשרות הנאה מיחס אישי וליווי שוטף בכל אחד מהקורסים המועברים במכינה. כל הקורסים נלמדים בשפה האנגלית, על מנת להעשיר את השפה ולשפר את יכולת ההתבטאות בעל פה.

לנוחות התלמידים, כל תכני המכינה נמצאים במערכת למידה אונליין ומאפשרים חזרה על החומר הנלמד בצורה קלה ויעילה בכל זמן ומכל מקום.

מעל 1000 בוגרים מהארץ ומחו"ל סיימו עד היום את תכנית המכינה בהצלחה והבטיחו את מקומם כסטודנטים לרפואה בעשרות אוניברסיטאות באירופה.

קראו עוד

חזון המכללה

החזון שלנו להקמת המכללה נולד כשלמדנו על הקשיים הרבים העומדים בפני סטודנטים המעוניינים בלימודי רפואה. כבוגרי לימודי רפואה בעצמנו , מאוניברסיטאות באירופה ומישראל ,, גילינו על בשרנו את מסלול המכשולים בדרך לקבלת התואר. ידענו גם עד כמה רופאים ואנשי סגל רפואי נחוצים וחסרים במדינות רבות ברחבי העולם. גם עובדה זו עמדה לנגד עינינו כשהחלטנו להקים את המכללה.

החלטנו להקים מכללה, שתיתן מענה לסטודנטים המעוניינים בלימודי רפואה בחו"ל ותעזור להם להתגבר על המכשולים בדרך לשם, על ידי כך, שתהפוך את הקבלה ואת לימודי הרפואה עצמם  לנגישים יותר.

תיכננו את הקורסים שלנו באופן שיכינו את המשתתפים בהם בצורה אופטימלית לבחינות הקבלה לאוניברסיטאות בינלאומיות – כמו בחינות ה IMAT באיטליה או ה SAT ביולוגיה/כימיה/פיזיקה , וכן בחינות פנימיות של האוניברסיטאות עצמן בהונגריה, צ'כיה, פולין, סלובקיה, ליטא, כדי שבוגרי המכינה שלנו יזכו לסיכוי טוב יותר לעבור את מבחני הקבלה לאוניברסיטאות השונות.

ידענו שעם ההכנה הנכונה, לימודי הרפואה יהפכו למטרה ברת השגה בכל מדינה באירופה, שבה אפשר ללמוד רפואה באנגלית.

כדי שכל זה יקרה, הסטודנטים שלנו מקבלים את הידע ושיטות הלמידה הטובים ביותר שיש לנו להציע – אנחנו מקפידים על איכות הלימודים ועל גישה אישית ומלמדים בקבוצות קטנות , בכיתות חדישות,  ומצויידות היטב ומציעים תמיכה נוספת למשתתפי הקורס על ידי סיוע במציאת האוניברסיטה המתאימה ביותר לכל סטודנט. לצורך כך, אנחנו שומרים על קשרים הדוקים ונעזרים באוניברסיטאות שונות מרחבי אירופה.

הלימודים במכינה ללימודי רפואה בחו"ל, נועדו לאפשר לכם להתכונן באופן מיטבי ולעבור בהצלחה את השנה העמוסה ביותר, בדרככם לתואר ד"ר ברפואה – בעזרת צוות מרצים מנוסים שמלמדים באופן קבוע במקביל גם באוניברסיטאות ובמכללות אקדמיות, המכוון להוראה ברמה גבוהה.

המיקום שלנו במרכז תל אביב, במרחק הליכה מרכבת השלום, נבחר גם הוא כדי להפוך את הלימודים במכינה לנגישים, נוחים ואטרקטיביים לתלמידים מכל רחבי הארץ.

חשוב לנו שגם עלויות המכינה לא יהוו עבורכם מכשול ולכן אנו מאפשרים לכם לבקש פריסה לתשלומים במידת הצורך ולשלם את שכר הלימוד באמצעות פיקדון לחיילים משוחררים.

כל מה שתצטרכו – כדי להתחיל ללמוד רפואה באנגלית בחו"ל – אנחנו כאן בשבילכם.

קראו עוד

סרטון אודות המכללה