לימודי רפואה בצ'כיה, בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת צ'רלס, הראדץ קרלובה: הכנה מושלמת לבחינות הקבלה עם המכינה לרפואה של תל אביב מדיקל קולג'

אוניברסיטת צ'רלס (CU), האוניברסיטה העתיקה והגדולה ביותר בצ'כיה, הקימה את הפקולטה ללימודי רפואה של הראדץ קראלובה  ב -1945 כפקולטה הראשונה במזרח בוהמיה.

כיום, עם יותר מ -1,700 סטודנטים, תוכנית הרפואה של הרדץ קרלובה מתמקדת ברפואה כללית ורפואת שיניים, בעיקר במחקרים תיאורטיים, פרה-קליניים וקליניים. עם יותר מ 4000 אנשי צוות ובית חולים אוניברסיטאי עם כ – 1400 מיטות, הפקולטה לרפואה מובילה בתחומים רבים של חדשנות ברפואה.

תוכניות ללימודי תואר באנגלית נפתחו בשנת 1992 והן נלמדות במקביל לאלה הנלמדות בצ'כית. בנוסף ללימודי הרפואה, הפקולטה מתמקדת גם במדע ומחקר ביו-רפואי בתחומים אונקולוגיה וזקנה.

בית החולים האוניברסיטאי של הרדץ קרלובה הוא גם הראשון בצ 'כיה, המשתמש בהמודיאליזה באופן קבוע. הפקולטה גם מהווה חלק מתוכנית ארסמוס ויש לה מערכת יחסים רבת שנים עם Mayo Clinic בארה"ב.

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה בצ'כיה כבר השנה?

אנו כאן כדי לעזור לך להתחיל את התואר ברפואה באוניברסיטה המתאימה ביותר עבורך בצ'כיה, להכין אותך לבחינות הקבלה, ולהפוך את הליך הכניסה לפשוט ככל האפשר.

במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו מבטיחים את קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות בצ'כיה , לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

המטרה העיקרית שלנו היא לקדם את ההצלחה האקדמית שלך במוכנות לבחינות הקבלה ולהתמודדות עם שנת הלימודים הראשונה העמוסה בתואר .

גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!

תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם.

אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שלבי ההרשמה לאוניברסיטאות, ולהבטיח את מקומך ללמוד את התואר באנגלית ברפואה או רפואת שיניים בצ'כיה ולחיות בעיר תוססת ומרתקת.

אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ אישית ללא עלות , או בקרו בעמוד שאלות נפוצות

הפקולטה לרפואה, הרדץ קרלובה - אוניברסיטת צ'ארלס

 • נוסדה בשנת 1945 כחלק מאוניברסיטת צ'ארלס
 • מעל 1700 סטודנטים, מתוכם 300 סטודנטים מרחבי העולם
 • דגש על מחקר ביו-רפואי ושיתופי פעולה.
 • פועלת בשיתוף עם בית החולים האוניברסיטאי הראדץ קראלובה
 • קשר הדוק עם Mayo Clinic ברוצ'סטר, ארה"ב
 • הפקולטה הראשונה במזרח חבל בוהמיה

לחיות וללמוד בהראדץ קראלובה

הראדץ קראלובה שוכנת בין שני נהרות ובסמוך לרכס הרים – בצפון מזרח בוהמיה.

בעיר כ – 93,000 תושבים

העיר מציעה עשירה במוזיאונים, גלריות של אמנות מודרנית, תיאטראות ומבנים מעניינים. האווירה קוסמופוליטית וידידותית. ישנם בתי קפה מקומיים רבים, ברים, מסעדות ופעילויות ספורטיביות לצד האטרקציות התרבותיות. קמפוס האוניברסיטה ממוקם בנוחות במרכז העיר במרחק הליכה מבנייני האוניברסיטה האחרים, הספרייה החינוכית והמדעית והעיר העתיקה. הכיכר הגדולה של העיר במרכז היא נקודת מפגש הומה לתושבים, סטודנטים ותיירים כאחד ומארחת פסטיבלים באוויר הפתוח במהלך חודשי הסתיו והקיץ.

הראדץ קראלובה בקצרה
 • סטודנטים משלמים כ 4100 CZK לחודש עבור דיור משותף במעונות הסטודנטים
 • העיר הקטנה מאפשרת לנוע בקלות ברגל ובאופניים
 • עיר תוססת עם בתי קפה, ברים ופאבים
 • בעיר קיימים מועדוני ספורט רבים. הידוע ביותר, הוא מועדון הכדורגל הראדץ קראלובה
 • לעיר יש טירה משלה, מצפה כוכבים ופלנטריום
 • נמל תעופה המשרת בעיקר טיסות פרטיות במרחק 3 ק"מ ממרכז העיר
 • קהילת סטודנטים בינלאומית