לימודי רפואה בצ'כיה באוניברסיטת פלאצקי באולומוץ: המכינה לרפואה של תל אביב מדיקל קולג' תכין אותך לבחינות הקבלה והצלחה בתואר

אוניברסיטת פלצקי באולומוץ – (Olomouc university in Palacký) – אוניברסיטה קטנה עם מוניטין רב, המתגאה בתוכנית ללימודי רפואה ורפואת שיניים. התוכנית ללימודי רפואה באנגלית קיימת כ – 20 שנה. העיר האוניברסיטאית ממוקמת במרכז חבל מורביה. בוגרי הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה מבוססים היטב בבתי חולים ובמוסדות לרפואה ורפואת שיניים ברחבי העולם, כולל Mayo Clinic ואוניברסיטת הרווארד.

 

קרוב ל -2000 סטודנטים לרפואה לומדים באוניברסיטת פלצקי אולומוץ, בזכות הרקע שלה בחינוך ובמחקר. כ -400 מהם לומדים באנגלית.

כ 80 סטודנטים חדשים נרשמים מדי שנה ללימודי הרפואה באנגלית ועוד כ – 20 נרשמים ללימודי רפואת השיניים. בסך הכל, כ – 400 סטודנטים הלומדים כיום באנגלית, בנוסף ל -1,500 סטודנטים צ'כים הלומדים בתוכנית הצ'כית.

אוניברסיטת פלצקי באולומוץ ללימודי רפואה בצ'כיה הפכה  לאחד מבתי הספר, הנהנים מצמיחה מהירה ביותר בתחום. הפקולטה לרפואה והפקולטה לרפואת שיניים פועלות בשיתוף עם בית החולים האוניברסיטאי אולומוץ, ובהן ב -44 מחלקות עם למעלה מ -750 מורים. ביה"ס לרפואה מכין את התלמידים להתנסות הקלינית בדגש על אדיבות ואיכפתיות כחלק מהטיפול בחולה.

בין השרותים המוצעים לסטודנטים: מרכז הספורט האקדמי, המרכז לטכנולוגיות מידע, ספריית האוניברסיטה, הספריה המרכזית, מרכז השרות לסטודנט, המציע מידע וייעוץ לקבלת מענקים ותרומות ועוד. מעונות הסטודנטים, עם חיבורי אינטרנט, קווי טלפון, מטבחים, חדרי לימוד ומכונות כביסה, פזורים ברחבי העיר בסמוך לפקולטות השונות.

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה בצ'כיה כבר השנה?

אנו כאן כדי לעזור לך להתחיל את התואר ברפואה באוניברסיטה המתאימה ביותר עבורך בצ'כיה, להכין אותך לבחינות הקבלה, ולהפוך את הליך הכניסה לפשוט ככל האפשר.

במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו מבטיחים את קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות בצ'כיה , לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

המטרה העיקרית שלנו היא לקדם את ההצלחה האקדמית שלך ומוכנותך לבחינות הקבלה.

גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!

תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם.

אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שלבי ההרשמה לאוניברסיטאות, ולהבטיח את מקומך ללמוד את התואר באנגלית ברפואה או רפואת שיניים בצ'כיה ולחיות בעיר תוססת ומרתקת.

אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ אישית ללא עלות , או בקרו בעמוד שאלות נפוצות

אוניברסיטת פלאצקי בקצרה

  • האוניברסיטה הוותיקה ביותר בחבל מוראביה
  • בפקולטה לרפואה ורפואת שיניים, יש למעלה מ -2000 סטודנטים, מהם 400 לומדים באנגלית
  • דגש על מעורבות סטודנטים בכל תחומי המחקר ועל היחס האישי למטופלים
  • האוניברסיטה מציעה תוכניות ללימודי רפואה כללית ורפואת שיניים

לחיות וללמוד באולומוץ

אולומוץ ממוקמת על גדת נהר מורבה במרכז חבל מורביה. היא בירת מחוז אולומוץ – עיר יפה, שאינה מתויירת במיוחד – מה שמשאיר אותה פנויה מרעשי רקע לעומת אזורים מתויירים אחרים במדינה. העיר השישית בגודלה בצ'כיה, עתיקה וציורית והיא מוקפת בטבע ויש בה שפע של מתקני ספורט.

בעיר מתקיימים ארועי תרבות ומוסיקה והיא מרכז הסחר המסורתי, כמו גם מרכז דתי – עבור תושבי חבל מורביה.

בעיר אולומוץ יש 100,000 תושבים וכ -25,000 סטודנטים. הריכוז הגבוה של סטודנטים ביחס לאוכלוסיה הכללית, הופך את קהילת הסטודנטים בעיר למשמעותית ומשפיעה במיוחד – רבים מהשירותים של העיר מותאמים ומיועדים לסטודנטים וכשליש מהבניינים בעיר, שייכים לאוניברסיטה.

זוהי עיר קטנה אך דינאמית ויש לה רחובות שוקקים, עם שפע של ברים, בתי קפה ופאבים, לצד פעילויות חברתיות וספורטיביות מגוונות.

פראג ווינה, נמצאות שתיהן במרחק נוח וניתן להגיע אליהן ברכבת, בנסיעה של כשלוש שעות.

אמצעי התחבורה בעיר כוללים חשמלית, רכבת ואוטובוסים.

אולומוץ בקצרה
  • קהילת הסטודנטים מהווה כרבע מאוכלוסיית העיר וככזאת, היא משמעותית בחיי העיר
  • רבים מהשירותים הניתנים בעיר מותאמים לסטודנטים וכשליש מהבניינים בעיר שייכים לאוניברסיטה
  • פראג ווינה ממוקמות במרחק כ-3 שעות נסיעה ברכבת
  • עלויות המחייה נמוכות יחסית לערים הגדולות בצ'כיה
  • בעיר קיימת קהילה יהודית קטנה