המלצות על המכינה שקיבלנו מראשי אוניברסיטאות לרפואה מישראל ואירופה

במיוחד אהבתי שכל הלימודים בתל אביב מדיקל קולג' מועברים בשפה האנגלית. הסטודנטים גם מקבלים ידע חזק בקורסי הליבה, וגם משתפרים מאוד באנגלית שהיא שפה בינלאומית וחשובה לכל מי שרוצה להיות רופא או מדען. "

סגן נשיא אוניברסיטת אריאל

לסטודנטים ישראלים שרוצים להצטרף לאוניברסיטה שלנו, אנחנו ממליצים לעבור דרך תל אביב מדיקל קולג', כי אנחנו רואים שהסטודנטים שמגיעים משם מצליחים בלימודים אצלנו. זאת דרך מצוינת להגיע אלינו."

דיקאן האוניברסיטה לרפואה בליטא

הסיכויים של התלמידים מתל אביב מדיקל קולג' גבוהים בהרבה משל אחרים להתקבל אלינו לאוניברסיטה, כי הם מגיעים מוכנים, עם ידע רחב ויודעים להתמודד עם הבחינות הלא קלות שלנו. "

דיקאן אונ' צ'ארלס מצ'כיה

הרמה של התלמידים מתל אביב מדיקל קולג' מאוד גבוהה, גם בקורסים שאני מלמד, בפיזיקה. התלמידים האלה מגיעים אלינו והופכים לרופאים אמיתיים. "

סגן דיקאן אוניברסיטת שצ'צ'ין בפולין

המלצות שקיבלנו מבוגרי המכינה שכיום לומדים או כבר סיימו לימודי רפואה בחו"ל

בתיכון מעולם לא למדתי מקצועות מדעיים, כלומר התחלתי את המכינה ללא ידע מוקדם במקצועות המדעיים שדרושים לבחינות הכניסה. במכינה קיבלתי יחס אישי מאוד מהמרצים שלימדו אותנו מהיסודות את כל החומר . בזכות המכינה הצלחתי להתקבל לאוניברסיטת צ'ארלס בפראג , אוניברסיטת ברנו בצ'כיה , אוניברסיטאות דברצן וסגד בהונגריה. "

קארין, לומדת רפואה בהונגריה

הלימודים במכינה מקיפים והחומר היה ברמה מאוד גבוהה. המכינה תרמה לי בשנה הראשונה, בסמסטר א' כל שיעורי הביולוגיה הם בדיוק מה שלמדנו במכינה ואפילו השתמשתי במצגות מהמכינה כעזר בלימודים. אותו הדבר בפיזיקה. זה נתן לי המון ביטחון בעצמי, ואני גם מצליחה יותר. זה עושה נחיתה קלה בסך הכל, כיף להתחיל ככה את הלימודים ואת השנה הראשונה באוניברסיטה."

אביב, לומדת רפואה בליטא

נרשמתי למכינה הזו כי היו לי חברים שלמדו כאן במכינה לפני והיו ממש מרוצים, והתקבלו לאן שהם רצו ... למדנו פיזיקה, ביולוגיה, כימיה ואנטומיה, זה ממש עזר לי באוניברסיטה. התכנים שלומדים זה אחד לאחד כפי שזה באוניברסיטה. אם תלמדו ותשננו את כל החומר שנותנים לכם במכינה אתם תצליחו ותקבלו ציונים מעולים."

יניב, לומד רפואה בבלארוס

הייתי מחליטה ללמוד כאן שוב כי אני באמת רואה שהמכינה הזאת נתנה לי את כל הכלים להצליח. אם זה דברים שאנחנו שמים עליהם דגש למבחני קבלה , או אם זה אקסטרה שיעורים כשתלמידים לא מבינים את החומר ומבקשים זאת מההנהלה של המכללה. במכינה אנחנו מקבלים ידע בשביל להצליח בשנה הראשונה באוניברסיטה ולא רק למבחני הקבלה. זה מה שבאמת גורם לי להמליץ על המכינה הזו למי שרוצה ללמוד רפואה בחו"ל . אני חושבת שזאת באמת הייתה הבחירה הנכונה."

אנה, לומדת רפואה בגרמניה

המצגות בשיעורי המכינה ממש נוחות ודיברו בשפה פשוטה, המרצים מקצועיים מאוד ורק בזכותם הצלחתי לצבור מאפס את הידע שלא היה לי. המרצים מאוד נגישים, מאוד עזרו, מאוד אכפתיים, ברמה שאני מרגיש שהמרצים במכינה היו הרבה יותר טובים אפילו מהמרצים שיש לנו באוניברסיטה. יש גישה אליהם תמיד, והיה להם מאוד אכפת מהתלמידים ומההישגים שלהם . "

דימטרי, התקבל ללימודי רפואה בשצ'צין, פולין

הגעתי למבחן הכניסה לאוניברסיטה בוורשה כשאני מוכן הרבה יותר ממה שבאמת הייתי צריך ללמוד אליו, המכינה הזאת מכינה אותך היטב גם לכל מה שיבוא אחר כך באוניברסיטה, לכל המבחנים, העבודות והשיעורים ."

אילייה, התקבל ללימודי רפואה בורשה, פולין

הצלחתי להתקבל ל-3 אוניברסיטאות שרציתי להתקבל אליהן. אני שמח שעשיתי את המכינה הזאת שהכינה אותי בצורה טובה למבחני הקבלה.
"

ניב, התקבל ללימודי רפואה בצ'כיה, פולין וליטא

אני מאוד ממליצה לחבר'ה שרוצים להתחיל ללמוד רפואה בחו"ל לעשות את המכינה. נירשמתי לתל אביב מדיקל קולג' בעקבות המלצות של חברים שגם עשו את המכינה הזו והתקבלו ללימודי רפואה בהונגריה ורומניה. אני כבר בספטמבר הקרוב מתחילה ללמוד בליטא."

אביטל, התקבלה ללימודי רפואת שיניים בקאונס, ליטא

במכינה למדנו חומרים ברמה מאוד גבוהה עם מורים מאוד איכותיים שהשקיעו בכל אחד ואחד מאתנו. למדנו חומר שישמש אותנו לא רק למבחני קבלה אלא גם לשנה הראשונה באוניברסיטה."

מור, לומדת רפואה באיטליה

המכינה מכינה אותך להתמודד עם הלחצים הכי גדולים ולהתמודד עם המון חומר בזמן קצר, ועם זאת נותנת את הכלים כדי להצליח לעשות את זה. אני מאוד ממליץ ללמוד פה כהכנה ללימודי רפואה באירופה."

פלג, לומד רפואה בצ'כיה

בעזרת המכינה עברתי את המבחן בהצלחה והתקבלתי ללימודי רפואה... אני רוצה להודות למכינה שהכינה אותי בצורה הכי טובה שיכולתי לבקש."

יוליאן, לומד רפואה בקאונס, ליטא

המכינה הייתה קשה ואינטנסיבית וארוכה, זאת תקופה לא קלה...אחרי שסיימתי את המכינה זה נתן לי יותר ביטחון בעצמי והראה לי שאני יכולה."

סופיה, התקבלה ללימודי רפואה בליטא, צ'כיה, סלובקיה ופולין

אני רציתי ללמוד בליטא, בקאונס, וידעתי שיש שם מבחן כניסה ובשביל לעבור אותו אני ידעתי שאצטרך ללמוד הרבה ולהשקיע, והמכינה מאוד עזרה לי... היה לנו סמינר שהגיעו מרצים מהאוניברסיטאות השונות וסיפרו לנו וזה מאוד עזר לגבש דעה ולהחליט שלשם אני רוצה להגיע."

שירן, התקבלה ללימודי רפואת שיניים בקאונס, ליטא

החלטתי להירשם למכינה הזאת כי היא נראתה לי יותר רצינית מהמתחרות שלה והיקף החומר היה יותר רחב והלימודים יותר אינטנסיביים... המכינה הכינה אותי מבחינה מנטאלית ללימודים עצמם וזה היה מאוד קריטי בשבילי."

איליה, התקבל ללימודי רפואה בצ'כיה, סלובקיה, פולין וליטא

זה מקנה איזשהו יתרון על אנשים שהגיעו בלי מכינה בגלל שלמדנו חלק ניכר מהחומר של סמסטר א' בפקולטה לרפואה ואולי גם חלק ניכר מסמסטר ב'. זה הפחית מהקושי של ההתאקלמות בשנה הראשונה בחו"ל.. המכינה לי באופן אישי נתנה מסגרת, כי היו מבחנים כל הזמן, שזה חשוב כדי לשמור על קצב."

שיר, לומדת רפואה בליטא

הדבר שהכי אהבתי במכינה זה שיצא לי לפגוש כל כך הרבה אנשים ממקומות שונים בארץ. יש פה אנשים מהצפון, מהדרום, מהמרכז ובעצם אתה עובר גיבוש עם האנשים האלה בזמנים הקשים. כשאתה לא מבין משהו הם עוזרים לך, כשהם לא מבינים משהו אתה עוזר להם. אתה מתחיל לראות אותם בשעות הפנאי שלך ועם הרבה מהם אתה כנראה תלמד בחו"ל."

עמנואל, לומד רפואה בפראג

אחד הדברים שמשכו אותי למכינה של תל אביב מדיקל קולג' זה שכל המרצים במכינה הם דוקטורים ופרופסורים בתחום. זה משהו שמאוד מושך אותי, לא ללכת ללמוד אצל סטודנט אלא אצל דוקטור או פרופסור. המרצים היו ברמה מאוד גבוהה."

לאוניד, לומד רפואה בקאונס, ליטא

התייעצתי עם בוגרי מכינה מהמחזורים הקודמים שאמרו לי שמבחינת הלימודים אני באמת אהיה מוכן ובשבילי זה מה שהיה חשוב, להיות מוכן ללימודים באוניברסיטה. ובאמת מי שדברתי איתו הצליח, ולכן נרשמתי למכינה הזו . "

גל, התקבל ללימודי רפואה בהונגריה

אחרי חצי שנה של לימודים במכינה של תל אביב מדיקל קולג' עברתי שלושה מבחני קבלה באוניברסיטאות בקאונס ליטא, מרטין בסלובקיה ובוורשה בפולין והתקבלתי לשלושתם בזכות המכינה הזו שהכינה אותי בצורה הטובה ביותר, והגעתי מוכנה גם ללימודים עצמם בשנה הראשונה באוניברסיטה."

שרון, לומדת רפואה בקרקוב, פולין

כשהגעתי למכינה הבנתי כמה אני מסוגל. המכינה דחפה אותי ללמוד יותר, דחפה אותי להגיע להישגים יותר רציניים ודחפה אותי ללמוד ולבטוח בעצמי. אם יש אנשים שעשו טעויות אקדמיות בעבר שלהם והם חושבים שהגיע הזמן לדחוף קדימה את עצמם אז המכינה הזאת היא המכינה הכי טובה לעשות את זה."

עדי, לומד רפואה בסלובקיה

בהתחלה התלבטתי בין כמה מכינות אבל כשהסתכלתי לעומק ודיברתי עם כמה אנשים הבנתי שיש מכללה אחת רצינית ואיכותית וזה רק תל אביב מדיקל קולג' . מבחינתי זאת המכינה המקיפה ביותר של כל החומר של מבחני הקבלה."

ארז, לומד רפואה במולדובה

בחרתי במכינה של תל אביב מדיקל קולג' מהסיבה העקרית של המלצות מחברים שסיימו את המכינה בהצלחה וכרגע לומדים בשנה ראשונה באוניברסיטאות בחו"ל. הם סיפרו לי שהמכינה מאוד עזרה להם ונתנה להם רקע ובסיס מאוד טוב לשנה הראשונה באוניברסיטה."

בוריס, לומד רפואה בליטא

המכינה נתנה לי כלים ללמוד, כלים להקשיב, כלים לקרוא באנגלית ולהתרכז באנגלית לאורך זמן. זה לא משהו שמובן מאליו מבחינתי... היקף השעות היה קריטי בשבילי. רציתי מכינה שתיתן לי את הכלים ואת הטוב ביותר, עם שעות רבות ועם נגישות למרצים הגבוהה ביותר. בזכות המכינה של תל אביב מדיקל קולג' עברתי בהצלחה את מבחן ה IMAT !"

אליאור, לומד רפואה באיטליה

בחרתי דווקא במכינה של תל אביב מדיקל קולג' כי ראיתי את שאר המכינות והיקף השעות והאיכות של המרצים, שהם מרצים שגם מרצים באוניברסיטאות, וראיתי שזה איכותי... הלימודים במכינה קשים ואינטנסיביים, אבל אפשר לעשות את זה. זה אפשרי."

סטיבן, לומד רפואה בפולין