הצלחה. בהתחייבות.

אמנת המכללה והמכינה

1. קבלה ללימודים, ללא מבחן מעבר.

באוניברסיטאות לרפואה מסויימות באירופה, בהן חלק מתנאי הקבלה ו/או שהתנאי העיקרי בקבלה מחייבים את המועמד להוכיח כי למד מדעים (כימיה, פיזיקה, ביולוגיה) במסגרת לימודיו הקודמים, תוכר התעודה מהמכינה לרפואה כאסמכתא לרקע לימודי מדעי קודם ותהווה משקל רב במכלול תנאי הקבלה לאוניברסיטה. נכון בקבלה לפקולטות לרפואה כללית, רפואת שיניים, וטרינריה, רוקחות ופיזיותרפיה בתכניות בשפה האנגלית עד וכולל את שנת הלימודים האקדמית 2019/20 .  (לדוגמא האוניברסיטה האירופאית בקפריסין, האוניברסיטה לרפואה בשצ'צ'ין בפולין)

* לציין כי ההחלטה הסופית על קבלת מועמד/ת לאוניברסיטה זו או אחרת נקבעת על ידי ועדת קבלה של האוניברסיטה, ולועדת הקבלה של כל אוניברסיטה באירופה שמורה הזכות לשנות את תנאי הקבלה ולהחליט לגבי קבלתו של כל מועמד באופן אינדיבידואלי בהתאם לשיקוליה ולכן מומלץ להתעדכן מול האוניברסיטה הרלוונטית באותה שנת לימודים אקדמית אליה בכוונתכם להגיש מועמדות.

2. התחייבות להצלחה במבחן המעבר ולקבלה ללימודים.

תכנית הלימודים במכינה כוללת את סילבוס בחינות הקבלה לכל אחת מלמעלה מ-40 האוניברסיטאות לרפואה באירופה, המציעות תכניות בשפה האנגלית ברפואה, רפואת שיניים, וטרינריה, רוקחות ופיזיותרפיה.

המכללה מתחייבת שבוגרי המכינה אשר יסיימו את לימודיהם בהצלחה (בציון סופי 70 ומעלה), יעברו בהצלחה את בחינות הקבלה ויתקבלו ללימודים בכל אוניברסיטה לבחירתם, מבין האוניברסיטאות הבאות:(*בהתאם לתנאים המופיעים מטה)

הונגריה

אונ' סמלוויס בבודפשט, אונ' דברצן, אונ' סגד, אונ' פץ'

איטליה

הכנה מלאה למבחן ה- IMAT  (כולל Thinking skills).
האוניברסיטאות לרפואה הציבוריות במילאנו, רומא, נאפולי, פאביה, בארי, בולוניה, טורינו, פירנצה. והאוניברסיטאות הפרטיות במילאנו (סאן-רפאלה והומניטס) .

צ'כיה

אוניברסיטאות צ'ארלס הראשונה, שניה ושלישית בפראג, אוניברסיטת מאסריק בברנו, אוניברסיטת פלצקי, אוניברסיטת צ'ארלס בפילזן, אוניברסיטת צ'ארלס בהרדץ קרלובה, האוניברסיטה לרפואה באוסטרבה.

פולין

האוניברסיטאות לרפואה בוורשה, קרקוב, לובלין, פוזנן, לודז, גדנסק, קולגיום מדיקום, אולשטין, וורוצלב, פומרניין מדיקל יוניברסיטי.

סלובקיה

אוניברסיטת קומניוס בברטיסלבה ובמרטין, אוניבריטת ספריק בקושיצ'ה , האוניברסיטה הסלובקית בברטיסלבה.

ליטא

האוניברסיטאות לרפואה בקאונס ( LSMU ), אוניברסיטת ווילנוס.

קפריסין

האוניברסיטה האירופאית בקפריסין, אוניברסיטת ניקוסיה

*התחייבות למכינה חוזרת או להחזר כספי מלא

תנאים לזכאות לקורס חוזר/החזר שכר לימוד:

תלמיד אשר יסיים את הלימודים במכינה בציון סופי 70 ומעלה, יהיה זכאי ללמוד בקורס נוסף ללא תשלום או לקבל החזר כספי של 100% שכר לימוד ששולם – בהתקיים התנאים המצטברים הבאים:

1. תלמיד סיים את המכינה בהצלחה, כאמור ציון סופי 70 ומעלה. דהיינו התלמיד קיבל ציון מינימלי סופי של 70 בכל אחד מארבעת קורסי המכינה ( ביולוגיה, כימיה, פיזיקה, אנטומיה )

2. תלמיד נרשם והגיש מועמדות לכל הפחות לשלוש אוניברסיטאות לרפואה שונות ושנמצאות לכל הפחות בשתי מדינות שונות . מדובר על אוניברסיטאות לרפואה ב*אירופה בלבד עם תכניות ברפואה כללית, רפואת שיניים, וטרינריה, רוקחות ופיזיותרפיה בשפה האנגלית ( *איטליה, הונגריה, צ'כיה, סלובקיה, ליטא, לטביה, פולין, קפריסין, קרואטיה. למעט אוניברסיטאות בבריטניה, מלטה ואירלנד ).

3. תלמיד ניגש לכל הפחות לשתי בחינות קבלה שונות באוניברסיטאות.

4. תלמיד נכשל בבחינות הקבלה באוניברסיטאות בהן בחר ללמוד, מתוך האוניברסיטאות הנ"ל ולא התקבל ללימודים באותן אוניברסיטאות שאליהם דיווח שניגש ובתנאי שלא התחיל את לימודיו באוניברסיטה אחרת בארץ או בעולם .

* יובהר כי תוקף זכאות להירשם לקורס נוסף הינו שנה אחת בלבד מיום סיום הקורס.