לימודי רפואה בקרואטיה באוניברסיטת ספליט: המכינה לרפואה של תל אביב מדיקל קולג' תכין אתכם לקבלה והצלחה באוניברסיטה

אוניברסיטת ספליט נוסדה בשנת 1974 ולומדים בה כ-24,000 סטודנטים. היא בנויה מ-13 פקולטות ויש בה 124 חברי סגל. הפקולטה לרפואה באוניברסיטה הוקמה בשנת 1997 והחלה ללמד באנגלית בשנת 2011 והיא חלק מ-EUA, איחוד האוניברסיטאות האירופי. הפקולטה היא אחת מהצעירות בחוף הים האדריאטי ומהווה אוניברסיטה בולטת מאוד בתחום המחקר והאקדמיה העולמית. היא מתגאה ברמה גבוהה של הוראה ומחקר ושואפת למצוינות. יש לה שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות שונות בעולם, ביניהן עם אוניברסיטת אוטאווה בקנדה ואוניברסיטת ויסקונסין בארה"ב. שיטת הלימודים מבוססת על טיפול מבוסס ראיות, ובית הספר שם דגש חזק מאוד על גישות קליניות ומעשיות. השאיפה היא כי התלמידים ישיגו פרספקטיבה מלאה של שילוב בין קידמה וטכנולוגיות מודרניות עם טיפול אישי של יחידים וקהילות. כ-60 סטודנטים מתחילים את התואר מדי שנה.

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה בקרואטיה כבר השנה?

במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו מבטיחים את קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות בקרואטיה, לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!

תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם.

 

אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא

תכנית לימודים באנגלית

תכנית הלימודים באנגלית החלה בשנת 2011. התעודות המונפקות על ידי האוניברסיטה מוכרות על ידי מספר רב של מדינות בעולם, כגון ישראל, מדינות האיחוד האירופי וארצות הברית, ומאפשרות להתקדם ולעבוד במדינות אלה.

מסלול לימודים

המסלול אורך כ-6 שנים ומורכב מ-5,500 שעות של הוראה ישירה.

תכנית הלימודים עומדת בסטנדרטים האירופאיים. הידע והמיומנויות נרכשים בהדרגה במהלך התוכנית, ומשולבים בהמשך אל פרק הזמן של הסיבובים הקליניים המכשירים לעבודה הרפואית תחת פיקוח. הידע הנרכש תחילה הינו במדעי הטבע, ובהמשך במדעי הרפואה הבסיסיים ולבסוף במדעי הרפואה. השנה השישית מאפשרת תרגול בתחומים הבאים: רפואה פנימית, כירורגיה, מיילדות, פסיכיאטריה ורפואת משפחה. ההתנסות היא במשך 4.5 שבועות כל אחד(180 שעות), למעט רפואת משפחה שאורכת 2.5 שבועות (100 שעות). הסטודנטים מובילים ע"י המרצים-מרצה אחד לכל סטודנט.

מבנה שנת הלימודים

הלימודים מתחילים ב-1 באוקטובר ומסתיים ב-16 ביולי.

השנה האקדמית אינה מחולקת לסמסטרים, אלא ל"בלוקים", כאשר כל בלוק הוא קורס, ולאחריו ניתנים מספר ימים חופשיים ללמידה למבחן בהתאם לגודל הקורס. המעבר לקורסים הבאים ולשנים הבאות בתואר כרוך בהצלחה במבחנים הקודמים.

אוניברסיטת ספליט למדעי הרפואה בקצרה

 • אוניברסיטת ספליט נוסדה בשנת 1974.
 • בית הספר לרפואה נוסד בשנת 1997.
 • התוכנית הרפואית באנגלית החלה בשנת 2011.
 • באוניברסיטה 11 פקולטות, אקדמיה אחת לאמנויות ו -4 מחלקות אוניברסיטאיות.
 • באוניברסיטה 24,000 תלמידים.
 • מחקר מדעי ושיתופי פעולה בינלאומיים הם חלק מתחומי העיסוק של האוניברסיטה.
 • המרכז הקרואטי לבריאות עולמית מבוסס על בית הספר לרפואה באוניברסיטה מבחינת כוח האדם.
ספליט בקצרה
 • בעיר יש קרוב ל-300,000 תושבים.
 • היא השניה בגודלה בקרואטיה.
 • בחודשי הקיץ מתקיים בה פסטיבל מוזיקה גדול.
 • מיקומה של העיר כמקלט תיירותי גורמת לאינטגרציה קלה לסטודנטים בינלאומיים, כאשר למעלה מ -49% מהאוכלוסייה דוברת אנגלית.