לימודי רפואה ברומניה באוניברסיטת בוקרשט ע"ש קרול דה וילה: המכינה לרפואה של תל אביב מדיקל קולג' תכין אתכם לקבלה והצלחה באוניברסיטה

אוניברסיטת קרול דה וילה הוקמה בשנת 1857. הפקולטה לרפואה הוקמה בשנת 1867, ובשנת 1948 הפכה האוניברסיטה לאוניברסיטה לאומית המתמחה בלימודי רפואה. באוניברסיטה לומדים כ-7,000 סטודנטים, כשלמעלה מ-1,000 מתוכם הם סטודנטים ממדינות שונות בעולם. מספר הישראלים עומד על כ-100 סטודנטים בממוצע מידי שנה. האוניברסיטה נחשבת ליוקרתית ביותר ברומניה, בין היתר בשל מתקניה המתקדמים, הציוד הטכנולוגי החדש, בית חולים אוניברסיטאי וספרייה עצומת ממדים הכוללת למעלה ממיליון ספרים רפואיים. הסגל באוניברסיטה מורכב ממיטב הרופאים בבוקרשט וברומניה בכלל, פעיל מאוד מחקרית ונושא פרסים.

אוניברסיטת קרול דה-וילה מראה מצוינות גם בספורט: יש בה מתקני ספורט ומגרשים חדישים במגוון רחב של ענפי ספורט: כדורגל, כדורסל, כדוריד, כדורעף, טניס, טניס שולחן, בריכת שחיה, התעמלות, שחמט ועוד. הסטודנטים המצטיינים בספורט לוקחים חלק בקבוצות הספורט של האוניברסיטה ומייצגים אותה באליפויות (לקרול דה-וילה היסטוריה של זכיות רבות וארון מלא גביעים).

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה בחו"ל כבר השנה?

במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו מבטיחים את קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות באירופה , לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!

תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם.

אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ אישית ללא עלות , או בקרו בעמוד שאלות נפוצות

תכנית לימודים באנגלית

תכנית הלימודים מוכרת ומאושרת בהתאם לדרישות האיחוד האירופי. התעודות שמונפקות על ידי האוניברסיטה מוכרות על ידי מספר רב של מדינות בעולם, כגון ישראל, מדינות האיחוד האירופי וארצות הברית, ומאפשרות להתקדם ולעבוד במדינות אלה.

מסלול לימודים

מסלול הלימודים אורך 6 שנים. ב-3 השנים הראשונות לומדים הסטודנטים את התחום הפרה-קליני, וב-3 שנים האחרונות מבצעים התנסות קלינית תחת פיקוח. במהלך הלימודים יועברו קורסים בשפה הרומנטית על מנת לדעת לתקשר עם מטופלים. את שנת ההתמחות ניתן לקיים גם בישראל.

מבנה שנת הלימודים

השנה האקדמית מתחילה בתחילת אוקטובר ומסתיימת עד לתאריך ה-30 בספטמבר של השנה הקלנדרית הבאה, והיא מחולקת לשני סמסטרים. תקופות המבחנים, כמו בישראל, מתקיימות בחורף – בחודשים ינואר-פברואר, ובקיץ, בחודשים יוני-יולי.

אוניברסיטת קרול דה ווילה למדעי הרפואה בקצרה

 • הוקמה בשנת 1857.
 • בשנת 1948 האוניברסיטה הוכרזה כאוניברסיטה לאומית המתמחה בלימודי רפואה.
 • באוניברסיטה לומדים כ-7,000 סטודנטים.
 • מס' הישראלים באוניברסיטה עומד על כ-100 סטודנטים בממוצע.
 • סגל האוניברסיטה מוערך מאוד ובעל מחקרים פורצי דרך.
 • האוניברסיטה, ככזאת שעוסקת בלימודי רפואה, מקדמת את תחום הספורט.
על העיר בקצרה
 • בעיר חיים קרוב ל-2 מיליון תושבים.
 • מספר הסטודנטים בעיר עומד על 200,000 בקירוב.
 • בעיר ישנו שדה תעופה בינלאומי.
 • הפרלמנט הרומני, היושב במרכז העיר, הוא השני בגודלו בעולם אחרי הפנטגון.
 • העיר העתיקה תוססת ושוקקת חיים בכל שעות היום.
 • הגן הבוטני בעיר הוא הגדול ביותר ברומניה.